پایین بودن سرعت کامپیوتر

آیا پایین بودن سرعت کامپیوتر یا لپ تاپ شما را هم خسته کرده ؟

آیا پایین بودن سرعت کامپیوتر یا لپ تاپ شما را هم خسته کرده  ؟

با نصب برنامه ها و نرم افزارها بر روی کامپیوتر ، رفته رفته سرعت کامپیوتر یا لپ تاپ  شما پایین می آید و وقتی سیستم را روشن می کنید یا برنامه ای را اجرا می کنید ، کمی طول می کشد . بر روی موبایل هم همین طور می باشد . بعد از چند سالی که از گوشی استفاده می کنید ، گوشی کند تر می شود . حتماً با بنده موافق این مطلب هستید که وقتی می خواهید عکس بگیرید یا  با گوشی  به اینترنت وصل  می شوید ، گوشی مثل روز های اول آن کار نمی کند و کمی معطل می کند . شما که نمی خواهید با یکبار خراب شدن باطری لپ تاپ و یا شارژر آن ، لپ تاپ خود را دور بیندازید !

راه حل بالا بردن سرعت کامپیوتر

راه حل بالا بردن سرعت کامپیوتر

در خصوص کامپیوتر های رو میزی باید بگویم که با صرف کمی پول می توانید کاری کنید که کامپیوترتان تا حد معقولی از حالت کندی خارج شود و بتوانید با آن نرم افزار های معمول و متداول مثل Office  را اجرا کنید . می توانید RAM  کیس را ارتقا دهید یا هارد دیسک دیگری به کیس اضافه کنید . با توجه به بالا بودن خرید کامپیوتر این حداقل کاری هست که می توانید انجام دهید . هنوز هم بعید می دانم گوشی موبایل بتواند جای موبایل را بگیرد و کامپیوتر غیر قابل استفاده باشد در منزل . اگر دانشجو باشید و بخواهید روی پایان نامه خود کار کنید ، و آن را روی نرم افزار تایپ وارد کنید قطعاً با موبایلی با صفحه نمایش بسیار کوچک نسبت به مونیتور کامپیوتر  که نمی توان چنین کاری کرد و باید حتماً با کامپیوتر این کار را انجام داد .

با وجود ظهور ویندوز ۱۰ و ارائه آن توسط شرکت مایکرو سافت ، نصب نکردن آن روی کامپیوتر خیلی چیز یا مانعی نیست که جلوی موفقیت شما را بگیرد و یا شما را از کار کردن با کامپیوتر منصرف کند . کامپیوتر خود من ویندوز ۷ دارد و برنامه های مورد نیاز خود را نصب کرده ام و به خوبی کارهای روزمره ام را انجام می دهم . ویندوز ۱۰ برای اجرا و نصب به پیکربندی بهتری از قطعات نیاز دارد که با توجه به این که هدف من از این مقاله جلوگیری از خرج تراشی بیهوده است ، توصیه می کنم اگر ضرورت نمی بینید ویندوز ۱۰ نصب نکنید . خوشبختانه نرم افزار ها در چندین کلاس ارائه می شوند و شما می توانید آنها را تهیه و بر روی ویندوز ۷ نصب کنید . استادان و معلمان شما به نحوه استفاده و به کار گیری درست نرم افزار ها توسط شما به شما نمره می دهند نه با نصب جدیدترین ویندوز و نرم افزار ها .

 سعی کردم در این مقاله خیلی ساده و روان مطالب را بنویسم . چنانچه هر یک از مطالب برای شما واضح نبود و یا نیاز به راهنمایی بیشتر در این زمینه دارید می توانید از طریق صفحه ارتباط با من ، سوال خود را مطرح کنید .

 

 

ارسال شده در مقالات - برچسب ها : .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *