وب کم زنیت چین

چگونه وب کم کامپیوتر و لپ تاپ را راه اندازی کنیم ؟

چگونه وب کم کامپیوتر و لپ تاپ  را راه اندازی کنیم ؟

کلیه مطالبی که در این مقاله آورده ام برای کامپیوتر و لپ تاپ یکسان می باشد .

نصب درایور وب کم :

بعد از نصب فیزیکی وب کم به کامپیوتر( وصل کردن کابل وب کم به usb  ( باید آن را به کامپیوتر معرفی کنید . خیلی کم پیش می آید که وب کم ها توسط ویندوز شناسایی شوند . اما هستند مدل هایی از وب کم که بدون هیچ کار اضافه ای بعد از وصل کردن به کامپیوتر شناسایی می شوند )اگر هم شناسایی شوند به صورت plug and play  بوده و به صورت استاندارد شناسایی می شوند و از همه کیفیت وب کم نمی توانید استفاده کنید . با کمک سی دی داخل جعبه ، وب کم را نصب کنید .

آشنایی با طرز کار وب کم

نرم افزار وب کم چیست ؟

بعد از نصب و شناسایی وب کم ، نوبت به نصب برنامه های مورد استفاده از وب کم دارید . با کمی جستجو در گوگل می توانید این برنامه ها را دانلود و نصب کنیدو یا از داخل خود سی دی ممکن است سازنده برنامه های مورد نیاز را قرار داده باشد . بعضی از برنامه های وب کم هستند که دارای قابلیت عسکبرداری و یا نوشتن متن بر روی تصویر می باشند .

وب کم به عنوان میکروفن

بسیاری از وب کم های امروزی از قابلیت ضبط صدا استفاده می کنند . یعنی ضمن اینکه در حال تصویربرداری هستند ، می توانید صدای اطراف را نیز ذخیره کنید . کیفیت ضبط صدای آن به فاصله ای که وب کم با سخنران قرار دارد بستگی دارد .

فرمت های ضبط تصویر:

برای کم کردن حجم فیلم برداری می توانید از داخل تنظیمات نرم افزار مربوطه ، کیفیت ضبط تصویر را تغییر دهید . به طور کلی برای داشتن کیفیت مناسب و حجم کم از فرمت MP4  استفاده کنید . این همان فرمتی است که موبایل ها از آن استفاده می کنند .

 

 دانلود رایگان و آسان نرم افزار وب کم – قابل استفاده برای اکثر وب کم ها

 

چگونه تشخیص دهیم باطری مادربورد سالم است ؟

 

ارسال شده در مقالات - برچسب ها : , .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *