۴ cd که تعمیرکار کامپیوتر باید با خود داشته باشد ؟

۴ cd که تعمیرکار کامپیوتر باید با خود داشته باشد ؟
هر تعمیر کار یا کارشناس کامپیوتر که در سازمان یا اداره یا فروشگاه و یا جایی که کامپیوتر وجود دارد و باید خدمات و پشتیبانی کامپیوتر ها را انجام دهد به وسایل و نرم افزاری نیاز دارد .

سی دی اول :
سی دی اول شامل سیستم عامل می باشد . یک تعمیرکار کامپیوتر باید در درجه اول سیستم عامل هایی که مورد نیازش می باشد را با خود داشته باشد . ویندوز اکس پی ، ویندوز ۷ ، ویندوز ۱۰ . همچنین بایستی نسخه های ۳۲ و ۶۴ هر یک را داشته باشد . چون بسیاری از نرم افزار ها در ورژن های خاصی از ویندوز به راحتی نصب و اجرا می شوند که در سایر ویندوزها این گونه نیست .
سی دی دوم :
سی دی دوم درایور هست . بعد از نصب سیستم عامل بر روی سخت افزار نوبت به نصب درایور می باشد . درایور ها را جدی بگیرید و بی تفاوت از آنها نگذرید . بهترین نرم افزارها و برنامه ها را نصب کنید اما درایور کارت صدا یا گرافیک نصب نباشه از نظر من فایده ندارد . چون اکثریت کاربران در فواصل کار با کامپیوتر می خواهند آهنگ گوش کنند که اگر درایور صدا نصب نباشد آنها را عصبانی خواهد کرد .
سی دی سوم :
سی دی سوم آکرونیس هست . همیشه سعی کنید بعد از نصب ویندوز و برنامه ها از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید .
سی دی چهارم :
سی دی چهارم نرم افزاری است به نام ویندوز لایو که کاربرد مهمی دارد و موجب می شود اطلاعات و فایل های روی دسک تاپ و شاخه داکیومنت از بین نرود و آنها را قبل از فرمت شدن در موقع نصب ویندوز ، محافظت کنید .

 

 

 

 

ارسال شده در سخت افزار, لوازم جانبی, نرم افزار - برچسب ها : , .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *