computers7-700x357

تاثیر اینترنت در سلامتی

اینترنت ، واژه های کاملاً آشنا که امروزه کوچک و بزرگ ممکن نیست اسم آن را تا کنون نشینده باشند .

استفاده از اینترنت روز به روز در حال استفاده می باشد ، اما از بیماری هایی که بر اساس استفاده بدون کنترل از اینترنت ایجاد می شوند چه قدر اطلاع دارید ؟

computers7-700x357
پوکمون: بعد از بازی کلش آو کلن که بسیار طرفدارن زیادی را به خوب جذب کرد ، از سال ۲۰۱۶ بازی جدید که طرفدارن بسیاری را جذب کرده پیکومون می باشد. این بازی علاقه مندان زیادی دارد و حتی بازیکن های مطرح فوتبال نیز از آن استفاده می کنند . مربی تیم منچستر یونایتد دلیل باخت مسابقه خود را این بازی دانسته و ۴۸ ساعت مانده به بازی بعد از بازیکنان خواسته که این بازی را انجام ندهند .

بیمارستان برای درمان بیماران اینترنتی :

در شهر سئول کره جنوبی به تازگی بیمارستان ایجاد شده است که کارش خدمت رسانی به بیماری های اینترنتی می باشد . به دلیل استفاده زیاد از اینترنت در این کشور ، شاهد بروز بیماری هایی به نام بیماری های اینترنتی هستیم .

خشکی ، خارش و قرمزی چشم 

استفاده مداوم از اینترنت و مشاهده زیاد به صفحه نمایش تبلت ها و گوشی های تلفن همراه در کوتاه مدت منجر به بیماری های چشمی می شود . بر این اساس ممکن است شخصی که روزانه به صورت مداوم و مستمر به گوشی تلفن همراه خیره می شود ، شاهد سوزش چشم ، قرمزی چشم گردد .

<p style=”text-align: center;”>

</p>

آشنایی با طرز کار وب کم

ارسال شده در پروژه ها, مقالات - برچسب ها : , , , , , , .

یک دیدگاه

    • What would many of us do without the magnificent concepts you write about on this site? Who has got the endurance to deal with crucial topics for the sake of common visitors like me? I and my buddies are very delighted to have your web site among the kinds we regularly visit. Hopefully you know how siiclfgnantiy we value your working hard! Best wishes through us all.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *