نوبت دهی دکتر در قزوین

نوبت دهی اینترنتی یعنی ۷*۲۴

۳ نسل فناوری در گرفتن نوبت دکتر را بهتر بشناسید .

حضوری (معرفینامه) ، تلفن ، اینترنت

نسل اول : روش حضوری همان گونه که از اسم آن مشخص است به وسیله مراجعه حضوری به مطب دکتر می باشد . واضح است که در صورت حضور افراد زیادی که به مطب مراجعه کرده اند ، این روش نمی تواند پاسخگوی خوب و مناسبی به مراجعه کننده باشد و بیمار را مشعوف سازد چون زمانی که درخواست بیش از نرمال آن باشد ، مدیریت درخواست ها خارج از کنترل یک یا دونفر نیروی انسانی می شود و با پدیده سرریزی مواجه خواهیم شد . معرفینامه نیز همان روش حضوری می باشد که با این تفاوت اولویت قراردادن را برای مراجعه کننده یادآوری می نماید .

نسل دوم : روش تلفنی یکی از پرکاربردترین و عمومی ترین روش های گرفتن نوبت دکتر می باشد . تلفن یکی از ساده ترین روش ها بوده و به دلیل اینکه امروزه در بیشتر مناطق مسکونی تلفن وجود دارد همواره مورد استقبال قرار می گیرد .

نوبت دهی اینترنتی در قزوین ۱۳۹۵
نوبت دهی 24 ساعته

نوبت دهی اینترنتی در قزوین

 

اما اشکالی که این روش دارد اشغال مداوم خط و یا عدم پاسخگویی از سوی منشی می باشد . فرض کنید یک خط تلفن وجود داشته باشد و در یک زمان حداقل ۵ نفر بخواهند شماره تلفن مطب را بگیرند چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ واضح است که سیستم تلفن تنها قادر است در یک لحظه فقط و فقط به یک تلفن پاسخ دهد . تلفن توسعه داده شده همان روش حضوری است با این تفاوت که او را از مراجعه غیرضروری به مطب بی نیاز می سازد .

نسل سوم : اما پیشرفت فناوری موجب شده است که روش دیگری که بسیار کارآمدتر و ارزان تر و از همه مهمتر ۲۴ ساعته می باشد به وجود آید و آن هم اینترنت است . بله درست است اینترنت به صورت ۲۴ ساعته ، ۷ روز هفته و در هر موقعیت جغرافیایی به شرط وجود زیرساخت ها موردنظر و رعایت استانداردها و اصول و مقررات ، می تواند به کمک شما بیاید و گرفتن نوبت را آسانتر نماید.

 

نوبت دهی دکتر در قزوین

نوبت دهی شبانه روزی در قزوین

نوبت دهی 24 ساعته در قزوین

نوبت دهی دکتر در قزوین

منظور از استانداردها و اصول و مقررات این است که همواره باید سایت در اینترنت قرار گرفته باشد ، ظرفیت پذیرش مراجعه کننده را داشته باشد یا به اصطلاح قطع نشود ، نیروی های انسانی که از آن استفاده می کنند آموزش های لازم را دیده باشند ، در صورت بروز مشکل در سیستم روش جایگزین در کوتاه ترین زمان فعال گردد .

 

نظرسنجی در خصوص رزرو نوبت پزشک :

 

بازدیدکنندگان محترم ضمن عرض تشکر و اعتماد شما به دلیل اینکه وب سایت پی دی اف سبز را انتخاب نموده اید ، این وب سایت نظرسنجی اینترنتی را با موضوع راه های رزرو نوبت پزشک برگزار می نماید . برای دریافت فرم نظرسنجی لطفا مشخصات خود را در زیر تکمیل بفرمایید تا فرم برای شما ایمیل گردد . با تشکر .

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

شماره همراه

موضوع

پیام شما

ارسال شده در مقالات - برچسب ها : , , .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *