عیتک عرشیا
عينک-عرشيا-قزوين-۹۵

عینک عرشیا در قزوین

3 خارج از 5 امتیاز بر اساس مشتری 1
(نقد و بررسی 1 کاربر)

12,000 تومان

عینک عرشیا در خرداد 1394 فعالیت خود را آغاز کرد . آقای عرفانی نژاد مدیر عینک فروشی بوده و دارای 15 سال سابقه در عینک سازی می باشند . عینک عرشیا دارای پروانه کسب از اتحادیه صنف عینک سازان قزوین می باشد و در زمینه فروش عینک های طبی و آفتابی و تعمیر عینک فعالیت می کند .

سامانه اینترنتی قیمت شیشه و عدسی عینک در عینک عرشیا :

تهیه شده در اردیبهشت 1396

به منظور رفاه حال مشتریان عزیز  وب سایت پی دی اف سبز اقدام به سفارش شیشه عینک به صورت اینترنتی نموده است . بدیهی است شما مشتریان عزیز کافیست که با دانستن نمره عینک چشمان خود و نوشتن آن در محل مربوطه که در فرم زیر قرار داده شده است از قیمت و هزینه ای که برای شیشه می خواهید بپردازید مطلع شوید . همچنین آن دسته از افرادی که قادر به خواندن نسخه پزشک نمی باشند ، می توانند با گرفتن تصویر از نسخه خود و ارسال آن به تلگرام عینک فرشته نور ، از قیمت شیشه عینک خود اطلاع پیدا کنند .

این ویژگی فقط برای تعیین و برآورد قیمت شیشه عینک شما بوده و شامل قیمت عینک نمی باشد . خاطر نشان می گردد پاسخگویی به درخواست شما یک الی دو روز کاری زمان می برد .

توضیحات

عینک عرشیا با بیش از ۱۵ سال تجربه در خرداد ۱۳۹۴ در قزوین راه اندازی شد. مدیر عینک عرشیا آقای عرفانی نژاد می باشند .
نشانی :
قزوین ، خیابان حیدری ، مقابل بوستان شهدا

عینک عرشیا قزوین

عینک عرشیا قزوین

تلفن :۳۳۳۶۹۱۹۸

ساعات کاری : شنبه تا پنج شنبه . صبح ها از ساعت ۹ الی ۱۳ و بعدازظهر از ساعت ۱۷ الی ۲۰:۳۰

 

1 نقد و بررسی عینک عرشیا در قزوین

  1. 3 از 5

    :

    سلام . ببخشید آقای عرفانی در خصوص عینک های دودید هم شما فعالیت دارید ؟ من به دو تا عینک فروشی سر زدم اما گفتند در این زمینه فعالیت نمی کنند .

دیدگاه خود را بنویسید