هدفون بدون سیم وایرلس فیلیپس
philipsheadphone2

هدفون وایرلس فیلیپسPhilps Wireless headphone shc2000

88,000 تومان

هدفون بدون سیم و قابلیت وایرلس فیلیپس
قابل نصب روی لپ تاپ و کامپیوتر و تلویزیون
ساخت کشور چین
قابل شارژ
قابل استفاده تا فاصله 7 متری

توضیحات

 

مادون قرمزدر هدفون فیلیپس :

مادون قرمز همیشه برای تلویزیون استفاده شده است . کنترل های تلویزیون ها از مادون قرمز استفاده می کنند . این نوع هدفون ها از فناوری مادون قرمز و فرستنده مجزا استفاده می کنند . اجازه بدید کمی در خصوص مادون قرمز براتون صحبت کنم .  مادون قرمز در گوشی های نوکیا سال های ۱۳۸۰ خیلی متداول بود . زمانی که می خواستید آهنگ یا فایلی را از یک گوشی به گوشی دیگری انتقال دهید با نگه داشتن دو گوشی در کنار یکدیگر این کار فراهم می شد . یعنی دو گوشی مستقیم و بدون زاویه ددر روبروی هم باشند . جالب بود اگر کمی گوشی ها را با زاویه می گرفتید یا جلوی آن دو گوشی مانعی می گزاشتید انتقال فایل  صورت نمی گرفت . به طور خلاصه بخواهم بگویم ، مادون قرمز به یک خط یا مسیر بدون مانع و مستقیم با فرستنده  و هدفون نیاز دارد .

فرستنده مادون قرمز  :

فرستنده دستگاه کوچکی است که به آدابتور ۱۲ ولتی  وصل می شود و کابل صدا از خروجی تلویزیون به فرستنده وصل می شود . در حقیقت صدا از تلویزیون به فرستنده ارسال می شود و فرستنده آن را به صورت مادون قرمز به هدفون ارسال می کند . واضح است که هدفون نیز بایستی منبع تغذیه ای داشته باشد که این مدل از  دو عدد باطری نیم قلمی استفاده می کند .

باطری های هدفون فیلیپس:

بستگی به مدل هدفون ، باطری شارژ می گردد یا باطری یکبار مصرف استفاده می گردد . در صورتی که هدفون شما امکان شارژ باطری را ندارد و از باطری های یکبار مصرف استفاده می کند  ، اگر دستگاه شارژر باطری قلمی داشته باشید می توانید باطری قابل شارژ بگیرید و باطری ها را در آن شارژ کنید . در صورتی که کنار هدفون شما سوراخی برای وصل کردن کابل شارژ وجود دارد می توانید از آن برای شارژ استفاده کنید . در خصوص میزان شارژ و نگهداری برق باطری صحبتی ندارم که بگویم .

کنترل صدا در هدفون فیلیپس :

برای بالا بردن و پایین بردن صدا می توانید از کلیدی که در زیر هدفون قرار دارد استفاده کنید . ناگفته نماند که در صورت استفاده از صدای بلندتر مصرف باطری شما بالاتر رفته و زودتر خالی می شود . اگر فرستنده مقابل هدفون باشد و فاصله فرستنده از هدفون بیش تر از ۷ متر نباشد کیفیت مطلوب صدا را خواهید داشت و می توانید از صدای فیلم با هدفون لذت ببرید .

نکته : در زمان گوش دادن به موسیقی یا تماشای فیلم نبایستی از مقابل فرستنده جدا شوید چون کیفیت صدا خراب می شود .

نکته : هدفون های مادون قرمز بهترین کیفیت صدا را در هدفون های بی سیم دارند و هرگز مشکل تاخیر صدا را نخواهند داشت .

۶ موردی که برای خرید هدفون بی سیم باید بدانید

۵ روش برای اتصال هدفون های بی سیم به تلویزیون

 

 

 

 

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “هدفون وایرلس فیلیپسPhilps Wireless headphone shc2000”